Zespół

Witold Siekierzyński

Psycholog ekonomiczny (biznesu), menedżer i ekspert w obszarach komunikacji i marketingu strategicznego, marketingu relacji, usług dodanych i innowacji w telefonii komórkowej (w tym rozwiązań między obszarowych typu: usługi finansowe, NFC itp.) oraz wystąpień publicznych.

Czytaj dalej...

Robert Pogorzelski

Studiował filozofię i ekonomię (w tym zarządzanie podmiotami gospodarczymi oraz ISZ – informatyczne systemy zarządzania). Doświadczony menedżer z wieloletnią praktyką w różnych aspektach prowadzenia biznesu i współpracy międzynarodowej.

Czytaj dalej...

Piotr Gębala

Absolwent prawa na UMCS, od lat 90. związany z funduszami kapitałowymi. Był zastępcą dyrektora, a następnie członkiem zarządu w Lubelskim Funduszu Kapitałowym Sp. z o.o., dyrektorem inwestycyjnym i członkiem zarządu w HALS Fundusz Kapitałowy Sp. z o.o. oraz prezesem zarządu Krajowego Funduszu Kapitałowego SA.

Czytaj dalej...

Andrzej Lechowicz

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży PR. Ostatnie 8 lat pracował w zespołach healthcare w agencjach Hill+Knowlton i Fleishman-Hillard. Realizował kampanie PR dla takich firm z sektora farmaceutycznego, jak: Novartis, Baxter, J&J, Abbott, GSK, Amgen, Lilly i Estee Lauder. Prowadził szkolenia z zakresu media relations i komunikacji kryzysowej. Od 2014 r. zajmuje się doradztwem PR dla firm i instytucji z branży medycznej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Czytaj dalej...

Grzegorz Michałek

Posiada jedenaście lat doświadczenia w obsłudze Klientów korporacyjnych i instytucjonalnych w agencjach reklamowych, PR i MICE. Od 2012 r. jest freelancerem. Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu umiejętnie łączy kompetencje z obszarów komunikacji, marketingu, zarządzania projektami i prowadzenia szkoleń.

Czytaj dalej...

Mariusz Wołogniewicz

Studiował historię na Uniwersytecie w St. Petersburgu, ekonomie na SGH i w International University of Japan (Kokusai Daigaku w Niigata, Japonia - MBA). Pracował przy restrukturyzacji zakładów w PPP - dwa pierwsze MBO w programie. Prezes PHW Posti i wiceprezes ZM w Rawie.

Czytaj dalej...

Adam Szulc

Doświadczony manager w dziedzinie sprzedaży, skutecznego budowania i rozwoju biznesu, optymalizacji struktur i procesów sprzedażowych. Znawca rynku ICT w szeroko rozumianym sektorze publicznym zarówno w administracji centralnej i samorządowej, jak i spółek skarbu państwa. Ekspert i praktyk w zakresie prawa zamówień publicznych, dyscypliny finansów publicznych oraz funduszy europejskich.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log in