Zespół

Robert Pogorzelski

Robert Pogorzelski Robert Pogorzelski

Studiował filozofię i ekonomię (w tym zarządzanie podmiotami gospodarczymi oraz ISZ – informatyczne systemy zarządzania). Doświadczony menedżer z wieloletnią praktyką w różnych aspektach prowadzenia biznesu i współpracy międzynarodowej.

Od lat 90. związany zawodowo z firmami międzynarodowymi (Niemcy, Austria, Chiny). Zarządzał spółkami, zajmował się działaniami CRM, konsultował i nadzorował projekty biznesowe w relacjach między podmiotami polskimi i chińskimi. Prowadził negocjacje kontraktów handlowych, zajmował się rozwiązywaniem bieżących problemów, analizowaniem dokumentów i danych rynkowych, sporządzaniem raportów i analiz. Od 2006 r. związany z chińskim holdingiem Unigroup powiązanym z Tsinghua University w Pekinie. Obecnie zaangażowany jest w projekt Grupa B-Water Consulting.

Ma bogate doświadczenie w relacjach międzykulturowych. Jest elastyczny i wyrozumiały w podejściu do biznesu, ale twardo trzyma się wypracowanych przez lata zasad rzetelności i uczciwości.

Od wielu lat interesuje się kulturą i filozofią Dalekiego Wschodu, jest także entuzjastą i praktykiem sztuk i sportów walki.

Log in