Zespół

Andrzej Lechowicz

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży PR. Ostatnie 8 lat pracował w zespołach healthcare w agencjach Hill+Knowlton i Fleishman-Hillard. Realizował kampanie PR dla takich firm z sektora farmaceutycznego, jak: Novartis, Baxter, J&J, Abbott, GSK, Amgen, Lilly i Estee Lauder. Prowadził szkolenia z zakresu media relations i komunikacji kryzysowej. Od 2014 r. zajmuje się doradztwem PR dla firm i instytucji z branży medycznej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Ukończył biologię na Uniwersytecie Warszawskim, po studiach był wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie w Katedrze Mikrobiologii Lekarskiej i Katedrze Transplantologii. Pierwsze kroki w świecie PR stawiał w latach 90. w First Public Relations, później pracował w Niezależnej Agencji Prasowej.

Jako zastępca koordynatora odpowiadał za strategię komunikacyjną i komunikację Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki POLCON 2007, od 2006 roku wspiera swoją wiedzą i umiejętnościami Nagrodę Literacką im. Janusza A. Zajdla.

Log in