Zespół

Adam Szulc

Doświadczony manager w dziedzinie sprzedaży, skutecznego budowania i rozwoju biznesu, optymalizacji struktur i procesów sprzedażowych. Znawca rynku ICT w szeroko rozumianym sektorze publicznym zarówno w administracji centralnej i samorządowej, jak i spółek skarbu państwa. Ekspert i praktyk w zakresie prawa zamówień publicznych, dyscypliny finansów publicznych oraz funduszy europejskich.

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w prowadzeniu innowacyjnych i strategicznych projektów informatycznych, budowaniu strategii sprzedażowych, organizowaniu i wygrywaniu przetargów, skutecznej realizacji przedsięwzięć międzynarodowych oraz kreowaniu biznesu w oparciu o środki pomocowe Unii Europejskiej. Specjalizuje się w negocjacjach handlowych, budowaniu optymalnych modeli biznesowych oraz pozyskaniu partnerów w celu realizacji konkretnych przedsięwzięć biznesowych.

Zna dogłębnie polski rynek ICT, posiada praktyczną i kompleksową wiedzę merytoryczną na jego temat, doświadczenie zawodowe zdobył zarówno w administracji państwowej, instytucjach europejskich oraz międzynarodowych koncernach. Współpracował z Kancelarią Premiera, AT Kearney, Oracle, Hewlett Packard i Grupą Orange.

 

Artykuły powiązane

Log in