Zespół

Grzegorz Michałek

Posiada jedenaście lat doświadczenia w obsłudze Klientów korporacyjnych i instytucjonalnych w agencjach reklamowych, PR i MICE. Od 2012 r. jest freelancerem. Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu umiejętnie łączy kompetencje z obszarów komunikacji, marketingu, zarządzania projektami i prowadzenia szkoleń.

W ostatnich latach prowadził projekty komunikacyjne związane m.in. z propagowaniem idei Aniołów Biznesu i wsparciem start-upów w Polsce (Konfederacja Lewiatan, Lewiatan Bussines Angels), kampanie edukacyjne dotyczące problemów zdrowotnych i społecznych (Baxter Healthcare, Novartis i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce) oraz długoterminowe kampanie produktowe w branży przemysłowej i HoReCa (Fluke BV, Da Grasso).

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego - specjalizacja marketing polityczny. Jako miłośnik fantastyki i literatury od wielu lat aktywnie angażuje się w promocję niekomercyjnych projektów kulturalnych (Polcon, Nagroda Literacka im. Janusza A. Zajdla).

Artykuły powiązane

Log in