Szkolenia

Warsztat medialny

Ten dwudniowy warsztat przeznaczony jest głównie dla zarządów firm, kluczowych menedżerów i rzeczników prasowych. Mogą w nim także uczestniczyć inne osoby reprezentujące organizacje w mediach.

Pierwszy dzień szkoleniowy poświęcony będzie zarówno aspektom teoretycznym jak i praktycznemu treningowi wystąpień medialnych. Omówione zostaną zasady kontaktów z dziennikarzami i najważniejsze aspekty związane z komunikacją kryzysową.

Drugiego dnia proponujemy szkolenie w studio telewizyjnym (green-box) z uwzględnieniem w programie czterogodzinnego bloku prowadzonego przez dziennikarza telewizyjnego. Tego dnia uczestnicy będą m.in.: trenować metody radzenia sobie z trudnymi pytaniami dziennikarza i udział w debacie z innymi uczestnikami.

Dodatkowo rekomendujemy tygodniową przerwą pomiędzy poszczególnymi dniami szkoleniowymi w celu maksymalizacji efektów szkoleniowych.

Informacje szczegółowe:

Liczba uczestników szkolenia: 2-4.

Trenerzy: Witold Siekierzyński (psycholog), Stanisław Mąderek (reżyser i aktor).

Liczba godzin szkoleniowych: 16.

Witold Siekierzyński

Psycholog ekonomiczny, manager i ekspert w obszarach: komunikacji i marketingu strategicznego, marketingu relacji, usług dodanych i innowacji w telefonii komórkowej (w tym rozwiązań między obszarowych typu: usługi finansowe, NFC, etc.), oraz wystąpień publicznych. Od ponad siedemnastu lat działa jako ekspert i menedżer na rynku telekomunikacyjnym, współpracując z największymi europejskimi grupami telekomunikacyjnymi zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Więcej o Witoldzie Siekierzyńskim

Więcej w tej kategorii: « Zarządzanie ryzykiem w komunikacji

Log in

Są Państwo zainteresowani jakimś szkoleniem? Zapraszamy do zadawania pytań i zapisów.
1000 znaków pozostało