Szkolenia specjalistyczne

Negocjacje – fundamenty i podstawy

Warsztat z negocjacji przeznaczony jest zarówno dla początkujących negocjatorów, jak i dla osób szukających możliwości uporządkowania swoich doświadczeń biznesowych. Zapraszamy handlowców, kupców, negocjatorów i przedsiębiorców chcących rozwijać swoje umiejętności negocjacyjne.

Praktyczna forma (gry i zadania negocjacyjne) pozwala poznać i zrozumieć wykorzystywane w negocjacjach mechanizmy oraz przećwiczyć nowe umiejętności.

Plan warsztatów obejmuje:

1. „Negocjacje zaczynają się, zanim siądziemy do stołu”. Podstawowe elementy związane z przygotowaniem się do negocjacji i zaplanowaniem strategii.

2. Techniki i strategie negocjacyjne.

3. Role w zespole negocjacyjnym.

4. Inne metody rozwiązywania konfliktów.

Informacje szczegółowe:

Liczba uczestników szkolenia: 10-15.

Trenerzy: Witold Siekierzyński (psycholog i menedżer).

Liczba godzin szkoleniowych: 8.

Witold Siekierzyński

Psycholog ekonomiczny, manager i ekspert w obszarach: komunikacji i marketingu strategicznego, marketingu relacji, usług dodanych i innowacji w telefonii komórkowej (w tym rozwiązań między obszarowych typu: usługi finansowe, NFC, etc.), oraz wystąpień publicznych. Od ponad siedemnastu lat działa jako ekspert i menedżer na rynku telekomunikacyjnym, współpracując z największymi europejskimi grupami telekomunikacyjnymi zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Więcej o Witoldzie Siekierzyńskim

Log in

Są Państwo zainteresowani jakimś szkoleniem? Zapraszamy do zadawania pytań i zapisów.
1000 znaków pozostało