Usługi

Robert Pogorzelski

Robert Pogorzelski

Doświadczony menedżer z wieloletnią praktyką w różnych aspektach prowadzenia biznesu i współpracy międzynarodowej. Od lat 90. związany zawodowo z firmami międzynarodowymi (Niemcy, Austria, Chiny). Elastyczny i wyrozumiały w podejściu do biznesu, ale twardo trzymający się wypracowanych przez lata zasad rzetelności i uczciwości. Zarządzał spółkami, zajmował się działaniami CRM, konsultował i nadzorował projekty biznesowe w relacjach między podmiotami polskimi i chińskimi.

Więcej o Robercie Pogorzelskim

URL strony:

Rynek chiński

Chiny są jednym z najważniejszych partnerów Polski w regionie Azji i Pacyfiku pod względem wartości wymiany handlowej ogółem, ale przede wszystkim wielkości importu. W efekcie intensywnego rozwoju dwustronnej współpracy gospodarczej i handlowej Polska, jako pierwsza w Europie Środkowo – Wschodniej, przekroczyła kwotę dziesięciu miliardów dolarów w obrotach handlowych z Chinami. Dzięki temu od siedmiu lat jest największym partnerem handlowym Chin w regionie. Wciąż istnieje jednak ogromna przestrzeń dla podejmowanych nowych dwukierunkowych działań gospodarczych, a co więcej pojawiają się sprzyjające warunki otoczenia biznesowego i politycznego do budowania silnych relacji inwestorskich pomiędzy dwoma krajami i dalszej ekspansji polskich firm na ten rynek azjatycki.

Czytaj dalej...

Bezpieczny import z Chin

Szkolenie przeznaczone jest dla firm i osób prywatnych zainteresowanych sprowadzaniem towarów z Chin. W programie zawarte są następujące zagadnienia: sprawdzanie chińskiego kontrahenta, realizacja importu, wymagane dokumenty i obowiązki importera, kontrola towaru, unikanie kłopotów z realizacją zamówienia od A do Z.

Czytaj dalej...

Robert Pogorzelski

Studiował filozofię i ekonomię (w tym zarządzanie podmiotami gospodarczymi oraz ISZ – informatyczne systemy zarządzania). Doświadczony menedżer z wieloletnią praktyką w różnych aspektach prowadzenia biznesu i współpracy międzynarodowej.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log in